Fantastyczne zwycięstwo!

0
88

Kolejne spotkanie rozegrały nasze Kutnowskie Lwy. Tym razem udaliśmy się do Zgierza na mecz z tamtejszym Włókniarzem. Przez praktycznie całą pierwszą połowę nie potrafiliśmy się przebić przez szczelną obronę przeciwnika. Gdy już oczekiwaliśmy gwizdka sędziego sprawę w swoje ręce a raczej nogi wzięli nasi najmłodsi zawodnicy. Franek idealnie dorzucił do Bartka, a ten sprytnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Był to sygnał do ataku dla całej drużyny! Dwie minuty później perfekcyjnym strzałem z rzutu wolnego podwyższa Alan, a po kolejnej minucie bramkę dokłada Stasiu. Do przerwy prowadzimy więc 3-0. Po przerwie do ataku rzucają się przeciwnicy, którzy po przypadkowym odbiciu przez naszego zawodnika zdobywają bramkę kontaktową. Zadziałało to mobilizująco na naszych chłopców i w kolejnych minutach bramki zdobywają już tylko Kutnowskie Lwy. Spotkanie kończymy zasłużonym zwycięstwem 10-1.

Warto podkreślić, iż do spotkania przystąpiliśmy osłabieni brakiem trzech podstawowych zawodników.

Brawa więc dla zmienników i trenera Łukasza za taktykę i ustawienie drużyny.

Zagraliśmy w składzie: Bombrych Antek (B), Bartosiak Maciek (B), Bąkowski Kuba, Bilecki Bartek 37′, Jędrzejczak Adam (K), Kaczmarek Michał, Kopczyński Staś 40′ 53′ 56′ 73′, Lisiecki Marcel, Liwiński Antek, Mijas Kacper 76′, Pęgowski Alan 39′ 78′ 80′ 80′, Stańdo Igor, Wawrzyńczak Franek, Zaborowski Wiktor.