Drużyna

Sztab szkoleniowy

Skład sztabu szkoleniowego od dnia 9 października 2023 roku.

Jan Cios – trener

Data i miejsce urodzenia: 22 sierpnia 1976 roku, Biłgoraj.
Wychowanek Klubu LZS Tanew Majdan Stary (zamojska liga okręgowa ).
Były Piłkarz, grający na pozycji środkowego obrońcy, który zanotował dziesiątki występów na wszystkich najwyższych poziomach rozgrywkowych w Polsce: 54 mecze w Ekstraklasie (Odra Wodzisław, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Arka Gdynia, Górnik Zabrze) oraz występy w I i II lidze (Hetman Zamość, Stal Stalowa Wola, Nieciecza, Kmita Zabierzów, Sandecja Nowy Sącz) czy III lidze (Tomasovia Tomaszów Lub., Łada Biłgoraj, Narew Ostrołęka, Świt NDM).
Zanotował również 2 mecze w ramach Pucharu Intertoto.
Karierę piłkarską zakończył w Termalica Bruk- Bet Nieciecza w 2012 roku, od tego czasu rozpoczął pracę w charakterze trenera prowadząc drużyny młodzieżowe UKS Lotnisko Modlin. Jako trener seniorów pracował ostatnio w Wkrze Żuromin (IV liga) w rundzie jesiennej 2021/2022, a następnie w rundzie wiosennej Nadnarwianka Pułtusk z którą wywalczył awans do V ligi mazowieckiej.
Obecnie I Trener KS Kutno sezon 2023/2024. 

Marcin Sztygiel – asystent II trener

Wykształcenie wyższe. Swoją przygodę trenerską rozpocząłem w 2012 roku. Pracowałem zarówno z młodzieżą, jak i z seniorami na różnych szczeblach rozgrywkowych. Od 2018 r jestem trenerem w klubie KS KUTNO. Zaczynałem wtedy z grupą naborową. Przez te kilka lat prowadziłem różne grupy wiekowe, a obecnie trenuję rocznik 2011 ,oraz jestem drugim trenerem w IV lidze. 

Jarosław Tomczak – kierownik drużyny

Andrzej Bieńskowski – fizjoterapeuta