Trenerzy

DRUŻYNATRENER
Junior B-1 U17Mariusz Jakubowski
Junior B-2 U16Artur Andrzejczak
Trampkarz C-2 – U14Mariusz Baranowski
Młodzik D-1 – U13Marcin Sztygiel
Młodzik D-2 – U12Łukasz Pabjańczyk
Orlik E-1 – U11Łukasz Pabjańczyk
Orlik E-2 – U10Mariusz Jakubowski
Żak F-1 – U9Artur Andrzejczak
Żak F-2 – U8Mariusz Baranowski
Skrzat G-1 – U7Robert Kornacki
Skrzat G-2 – U6Jakub Szymański
Treningi bramkarskieMichał Sokołowicz

Mariusz Baranowski
Skończyłem AWF Wrocław w 2009r. na kierunku wychowanie fizyczne – specjalność menadżer sportu. Obecnie pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego w SP9 oraz jako trener grup młodzieżowych KS Kutno. Jestem trenerem od 2015 roku, obecnie prowadzę grupę 2010. Sport jest w moim życiu istotną sprawą. Oprócz piłki dużo biegam. Lubię zarażać aktywnością fizyczną młodych ludzi oraz osoby dorosłe. Obecnie moim ulubionym trenerem jest Zinedine Zidane. Nie mam ulubionego piłkarza – kiedyś był nim Ronaldo.


Robert Kornacki
Wykształcenie wyższe. Były zawodnik kutnowskich drużyn. Trener UEFA B. W klubie od 2015r. trener drużyn młodzieżowych. Obecnie koordynator w Akademii.


Mariusz Jakubowski 

Trener UEFA B. W klubie od początku jego powstanie. Do sezonu 2022/23 jako zawodnik i trener. Teraz już tylko trener. Obecnie prowadzi drugą drużynę Seniorów, Juniorów B1 oraz Orlik E2


Jacek Walczak
Trenerem jestem od 5 lat, posiadam licencję trenerską UEFA B.
Czym jest dla mnie piłka nożna?
Ktoś kiedyś powiedział, że piłka nożna jest najważniejszą z rzeczy nieważnych w życiu. Zgadzam się z tym stwierdzeniem.
Jeśli nie piłka, to pewnie odnalazł bym się w innym sporcie, gdyż lubię rywalizację.
Ulubiony piłkarz – jak miałem około 10 lat to pierwszym ulubionym piłkarzem był Marco van Basten, obecnie Kevin de Bruyne.
Ulubiony trener – Marcelo Bielsa.
Mam to szczęście, że football jest jednocześnie moim hobby i pracą.
Pracuję jako asystent w drużynie seniorów występującej w III lidze (przez 3 sezony byłem trenerem drużyny rezerw) oraz z grupą naborową roczniki 2013, 2014, 2015


Artur Andrzejczak
Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Oszkowicach. Trenerem jestem od 2015 r. (licencja trenerska UEFA B). Wcześniej z powodzeniem pracowałem w LKS Malina Piątek z rocznikami 2005 i 2007. Praca z dziećmi sprawia mi dużą radość i satysfakcję. Dla utrzymania dobrej formy gram rekreacyjnie w piłkę nożną w niższych ligach oraz biegam. Jako trener wzoruję się na Jurgenie Kloppie.


Łukasz Pabjańczyk
Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Chorkach. Trenerem jestem od 2014 roku, posiadam licencje trenerska UEFA B, w akademii KS Kutno pracuje od 1,5 roku. Pracowałem w takich klubach jak Górnik Łęczyca (juniorzy), Victoria Grabów (juniorzy, seniorzy). Obecnie trenuje tez Bzurę Młogoszyn (A klasa gr.lll łódzka, jestem tam grającym trenerem). Sport to moja pasja, uwielbiam swoja prace. Interesuje się bieganiem, kolarstwem i pływaniem. W wolnej chwili lubię posłuchać dobrej muzyki. Ulubiony trener – Michał Probierz, ulubiony piłkarz – Ronaldo Luis Nazario de Lima


Marcin Sztygiel

Wykształcenie wyższe. Swoją przygodę trenerską rozpocząłem w 2012 roku. Pracowałem zarówno z młodzieżą, jak i z seniorami na różnych szczeblach rozgrywkowych. Od 2018 r jestem trenerem w klubie KS KUTNO. Zaczynałem wtedy z grupą naborową. Przez te kilka lat prowadziłem różne grupy wiekowe, a obecnie trenuję rocznik 2011 ,oraz jestem drugim trenerem w IV lidze. 


Sebastian Komorowski

Piłka nożna zawsze była (i jest) moją pasją choć w dzieciństwie przez 15 lat trenowałem judo z dość licznymi sukcesami. Trener UEFA C. W klubie od października 2023 r.  Na co dzień moje życie sprowadza się do walki na sali sądowej (z zawodu jestem adwokatem) więc treningi na boisku są dla mnie świetną odskocznią od pracy, a przy okazji mogę pomagać młodym zawodnikom w realizowaniu ich marzeń.

Ulubiony klub Real Madryt, ulubiony zawodnik Luka Modrić.


Krzysztof Pawlak

Skończyłem studia zupełnie nie związane ze sportem, ale sport jest bardzo ważny dlatego się w nim realizuję. Trener UEFA C. W klubie KS Kutno od sierpnia 2023. Sukces pilkarski – brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w 1994 roku z drużyną Lecha Poznań. W przeszłości piłkarz i również sędzia piłki nożnej na poziomie 3 ligi. Obecnie trener w KS Kutno oraz KS Fair Play Kutno. Trenerm zostałem by pomagać młodym piłkarzom realizować cele sportowe a także spełniać piłkarskie marzenia. Ulubiony trener Pep Guardiola. Ulubiony piłkarz Leo Messi. Oprócz piłki dużo biegam oraz jestem kibicem sportu żużlowego.


Jakub Szymański

Wykształcenie wyższe. Trener z licencją UEFA A. Dotychczas zbierałem doświadczania trenerskie w klubach SL Salos Róża Kutno i AP Champions Łowicz, a obecnie w KS Kutno. W swojej pracy trenerskiej prowadziłem drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych. Pracowałem również z seniorami IV ligi KS Kutno w sezonie 2023/2024 jako asystent trenera. Będąc trenerem czerpię wiedzę z różnych źródeł. Najbliżej mi do filozofii duetu trenerskiego: Marek Papszun i Dawid Szwarga. Moim hasłem przewodnim są słowa Johana Cruyffa, który powiedział, że: Piłka nożna to sport, w który gra się umysłem.