Trenerzy

DRUŻYNATRENER
Junior (rocznik 2007)Mariusz Jakubowski
Robert Kornacki
Trampkarz (rocznik 2008/2009)Artur Andrzejczak
Radosław Bandera
Młodzik (rocznik 2010)Mariusz Baranowski
Artur Andrzejczak
Młodzik (rocznik 2011)Jacek Walczak
Filip Niewiadomski
Orlik (rocznik 2012)Łukasz Pabjańczyk
Orlik (rocznik 2013)Łukasz Pabjańczyk
Żak (rocznik 2014)Mariusz Jakubowski
Filip Niewiadomski
Żak (rocznik 2015)Artur Andrzejczak
Radosław Bandera
Skrzaty (rocznik 2016)Mariusz Baranowski
Skrzaty (rocznik 2017)Robert Kornacki
Treningi bramkarskieMichał Sokołowicz

Mariusz Baranowski
Skończyłem AWF Wrocław w 2009r. na kierunku wychowanie fizyczne – specjalność menadżer sportu. Obecnie pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego w SP9 oraz jako trener grup młodzieżowych KS Kutno. Jestem trenerem od 2015 roku, obecnie prowadzę grupę 2010. Sport jest w moim życiu istotną sprawą. Oprócz piłki dużo biegam. Lubię zarażać aktywnością fizyczną młodych ludzi oraz osoby dorosłe. Obecnie moim ulubionym trenerem jest Zinedine Zidane. Nie mam ulubionego piłkarza – kiedyś był nim Ronaldo.


Robert Kornacki
Wykształcenie wyższe. Były zawodnik kutnowskich drużyn. Trener UEFA B. W klubie od 2015r. trener drużyn młodzieżowych. Obecnie koordynator w Akademii.


Mariusz Jakubowski 


Jacek Walczak
Trenerem jestem od 5 lat, posiadam licencję trenerską UEFA B.
Czym jest dla mnie piłka nożna?
Ktoś kiedyś powiedział, że piłka nożna jest najważniejszą z rzeczy nieważnych w życiu. Zgadzam się z tym stwierdzeniem.
Jeśli nie piłka, to pewnie odnalazł bym się w innym sporcie, gdyż lubię rywalizację.
Ulubiony piłkarz – jak miałem około 10 lat to pierwszym ulubionym piłkarzem był Marco van Basten, obecnie Kevin de Bruyne.
Ulubiony trener – Marcelo Bielsa.
Mam to szczęście, że football jest jednocześnie moim hobby i pracą.
Pracuję jako asystent w drużynie seniorów występującej w III lidze (przez 3 sezony byłem trenerem drużyny rezerw) oraz z grupą naborową roczniki 2013, 2014, 2015


Artur Andrzejczak
Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Oszkowicach. Trenerem jestem od 2015 r. (licencja trenerska UEFA B). Wcześniej z powodzeniem pracowałem w LKS Malina Piątek z rocznikami 2005 i 2007. Praca z dziećmi sprawia mi dużą radość i satysfakcję. Dla utrzymania dobrej formy gram rekreacyjnie w piłkę nożną w niższych ligach oraz biegam. Jako trener wzoruję się na Jurgenie Kloppie.


Łukasz Pabjańczyk
Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Chorkach. Trenerem jestem od 2014 roku, posiadam licencje trenerska UEFA B, w akademii KS Kutno pracuje od 1,5 roku. Pracowałem w takich klubach jak Górnik Łęczyca (juniorzy), Victoria Grabów (juniorzy, seniorzy). Obecnie trenuje tez Bzurę Młogoszyn (A klasa gr.lll łódzka, jestem tam grającym trenerem). Sport to moja pasja, uwielbiam swoja prace. Interesuje się bieganiem, kolarstwem i pływaniem. W wolnej chwili lubię posłuchać dobrej muzyki. Ulubiony trener – Michał Probierz, ulubiony piłkarz – Ronaldo Luis Nazario de Lima