Dwie bardzo ważne wygrane Żaczek KS Kutno

KS Kutno – MKS Ósemka Skierniewice 45:28 (10:6, 17:5, 8:7, 10:10)

KS Kutno – PTK F&F Automatyka Pabianice 69:18 ( 32:9, 5:2, 20:2, 12:5)

W VIII kolejce Wojewódzkiej Lidze Żaczek podejmowaliśmy dwa bardzo silne

zespoły.

W pierwszym meczu graliśmy z Mistrzem Województwa Łódzkiego z ubiegłego sezonu MKS Ósemka Skierniewice, a w drugim z PTK F&F Automatyka Pabianice ( czwarty zespół ubiegłego sezonu).

Mimo dużego stresu spowodowanego grą z tak mocnymi zespołami, wygrywamy oba mecze i nadal jesteśmy liderami Wojewódzkiej Ligi U12.

O wygranej w meczu z MKS Ósemka Skierniewice zadecydowały pierwsze dwie kwarty wygrane 27:11. Martwi słaba skuteczność, spowodowana grą przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Mecz wygrywamy 45:28. Może cieszyć fakt, że tracimy tylko 28 punktów.

W drugim meczu z PTK Pabianice pokazujemy pełnię swoich możliwości. Dzięki agresywnej grze w obronie pierwszą kwartę wygrywamy 32:9 a wynik meczu 69:18 zamykamy na kilka minut przed końcem spotkania.

W meczu rotujemy całym składem co pozwala zdobywać doświadczenie wszystkim zawodniczkom. Wielkie brawa za super doping licznie zgromadzonym kibicom. Brawo TEAM