Derby Młodzika

0
422

12.10.2021r. rocznik 2010 rozgrywa mecz ligowy. Spotkanie wyjątkowe bo derbowe z Różą Kutno. Jak każde spotkanie lokalnych drużyn ważne dla wielu, choć jak to w tym wieku powinno chodzić o zabawę i radość z gry.

W mecz lepiej weszli gospodarze (Róża) i mieli kilka fajnych okazji do zdobycia bramek ale na posterunku – Młody. W drugiej części pierwszej połowy to my próbujemy strzelić bramkę lecz nieskutecznie. Wymiana ciosów lecz do przerwy 0-0.

Po zmianie stron szybko trafia Róża. My odpowiadamy bramką Jankesa. Jak szybko strzelamy – tak szybko Róża odpowiada bramką na 2-1. Przy bramce na 2-2 swój udział miał Jankes. Rzut rożny i bramka samobójcza. Mamy doskonałą okazję na 3-2 ale nie udaje się strzelić. Czego nie wykorzystujemy – tracimy. Po fatalnym nieporozumieniu tracimy bramkę na 3-2. Szkoda meczu. Derby niestety dla rywala. Mecz zacięty i pełen walki za co brawa dla drużyny! Nam pozostaje pogratulować wygranej.

Skład: Szymon Sałuda, Szymon Kacprzak, Janek Przybysz, Bartek Lubieński, Alan Pęgowski, Gracjan Czajkowski, Igor Jankowski, Maciek Kowalski, Stasiek Buczkowski, Filip Krukowski, Filip Wiśniewski, Piotrek Olesiński, Fabian Borek, Kuba Brożyna