Z 2-0 na 2-2, KS tylko zremisował w Przedborzu

0
908

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno choć prowadzili już 2-0, to zremisowali na wyjeździe 2-2 z broniącą się przed spadkiem Pilicą Przedbórz. Gole dla KS-u zdobyli Przemysław Nawrocki i Michał Michałek.

KS do przerwy prowadził 2-0, jednak pod koniec spotkania dał wbić sobie dwa gole i ostatecznie tylko zremisował. Przez większość drugiej połowy kutnianie grali w osłabieniu, bowiem za dwie żółte kartki boisko opuścić musiał M. Michałek.

W pierwszej połowie poza dwoma golami, mieliśmy jeszcze kilka naprawdę dobrych sytuacji, aby podwyższyć wynik. Po przerwie sędzia podjął bardzo kontrowersyjną decyzję i pokazał drugą żółtą kartkę Michałkowi, przez co musieliśmy grać w osłabieniu. W końcówce rywale wykorzystali nasze błędy w defensywie i urwali nam punkty. Jest duży niedosyt, tym bardziej, że prowadziliśmy 2-0 – komentuje na gorąco trener KS-u Andrzej Grzegorek.

Pilica Przedbórz 2-2 KS Sand-Bus Kutno
0-1 5. Przemysław Nawrocki
0-2 18. Michał Michałek
1-2 70. Przemysław Kornacki
2-2 85. Wiktor Majewski

Czerwona kartka: Michał Michałek (KS – 50. minuta, za dwie żółte)
Sędzia: Adam Dolny (WS Łódź)

KS Sand-Bus Kutno: Komorowski – Padzik, Kowalczyk, Pietrow, Mysona, Placek, Jakubowski (73. Nadolski), Wielgus, Nawrocki, Zagajewski (87. Kobryń), Michałek;