Pogrom w Żychlinie i 8 goli KS-u

0
963

W meczu okręgowego Pucharu Polski drużyna KS-u Sand-Bus Kutno nie dał żadnych szans MKS-owi Żychlin i wygrała aż 8-0. Hat-trickami popisali się Adrian Marcioch i Przemysław Nawrocki, zaś po jednej bramce dołożyli Mariusz Jakubowski i… bramkarz Michał Sokołowicz.

Podopieczni Andrzeja Grzegorka do Żychlina pojechali podrażnieni ligową porażką z LKS-em Kwiatkowice i nikt nie wyobrażał sobie innego scenariusza, jak pewne zwycięstwo w pucharowej potyczce. W składzie pojawiło się sporo zmian względem ostatniego meczu w Kwiatkowicach i na boisku od pierwszej minuty zameldowali się m.in. Michał Sokołowicz, Maciej Kowalczyk, Łukasz Góralczyk czy Mariusz Jakubowski.

Kutnianie szybko zdominowali swoich rywali — którzy występują w B Klasie — i do przerwy po dwóch golach Adriana Marciocha prowadzili 2-0. Po zmianie stron kutnianie nadal bezdyskusyjnie dominowali i swoją przewagę udokumentowali jeszcze sześcioma golami.

Hat-tricka skompletowali Adrian Marcioch i Przemysław Nawrocki, a na listę strzelców — po celnych strzałach z rzutów karnych — wpisali się też Mariusz Jakubowski oraz… bramkarz KS-u Michał Sokołowicz.

Ostatecznie KS Kutno wygrał 8-0 i pewnie awansował do kolejnej rundy rozgrywek.

KS Żychlin 0-8 KS Sand-Bus Kutno
0-1 30′ Adrian Marcioch
0-2 36′ Adrian Marcioch
0-3 47′ Przemysław Nawrocki
0-4 52′ Przemysław Nawrocki
0-5 60′ Mariusz Jakubowski (karny)
0-6 72′ Adrian Marcioch