Zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej!

0
191

W zaległym spotkaniu 17. kolejki rundy jesiennej Betcris IV ligi KS Kutno pokonał na swoim stadionie Warta Działoszyn 2-1, do przerwy było 2-1 dla żółto-niebieskich.

Podopieczni trenera Pawła Ślęzaka ruszyli na Wartę z niesamowitym wręcz animuszem i już po 5 minutach meczu prowadzili 2-0, po golach Michała Gibuslkiego i Marcina Kaceli. Wraz z upływem czasu przyjezdni zaczęli jednak grać coraz śmielej i w 41 minucie Paweł Drągowski zdobył kontaktową bramkę.

W drugiej połowie, oba zespoły miały swoje dogodne sytuacje do zmiany wyniku, ale nikt nie znalazł sposoby by pokonać bramkarzy.

KS Kutno – Warta Działoszyn 2:1 (2:1)

Bramki w tym meczu strzelali: 1:0 Michał Gibulski 2′, 2:0 Marcin Kacela 5′, 2:1 Paweł Drągowski 41′.

Skład KS Kutno: Sokołowicz Michał – Florczak Wiktor, Głowiński Dominik (72′ Felczak Krzysztof), Dąbrowski Tomasz, Nikołaj Dawid – Kacela Marcin, Bujalski Bartosz, Ramel Arek (76′ Wiśniewski Bratosz), Frątczak Bartek – Gibulski Michał (82′ Kułakowski Alan), Kasperkiewicz Piotr.

Na ławce rezerwowych pozostali: Kozanecki Damian, Tomczak Bartosz, Kornacki Jakub, Florczak Stanisław, Nikołaj Bartosz i Gontarek Sebastian.

Kartki w tym meczu zostali ukarani: żółte – Dąbrowski Tomasz, Głowiński Dominik.