Udany rewanż KS „Buty nie grają” Kutno

0
120

Niedzielny mecz rewanżowy 3 ligowego KS-u Buty nie grają z Kutna z Basket 2010 Kruszwica zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 72-68 w kwartach:

1. 15-7

2. 25-18

3. 17-17

4. 15-26

Pomimo przegranej IV – kwarty, kutnianie przez całe spotkanie prowadzili, choć w ostatniej odsłonie meczu, zespół z Kruszwicy zbliżył się na 2 pkt. – do naszej drużyny. Ostatnie minuty meczu były bardzo emocjonujące. Kutno zdobywało przewagę, by ją natychmiast stracić po skutecznej akcji przeciwników. Ostatecznie to nasza drużyna okazała większy spokój, rozwagę  i kontrolę nad ostatecznym wynikiem spotkana. Gratulacje dla drużyny, trenera i oczywiście kibiców , których nie zabrakło na trybunach SP 9 w Kutnie.

Korzystając z okazji Zarząd Klubu zaprasza wszystkich kibiców basketu na derby Kutna – 15 marca – piątek – godz. 20.30 w hali sportowej SP 9 – Ks Buty nie grają Kutno  zmierzą się z UKS ’ Siódemka ” Kutno. Zapraszamy.