Czas na 30 kolejkę rozgrywek Betcris IV liga

0
637

W najbliższą sobotę 06.05.2023 KS Kutno 💛💙rozegra swój kolejny mecz ligowy. Tym razem podopieczni trenera Jacek Walczak zmierzą się na własnym stadionie Zryw Granton Wygoda. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 16:00.

Kasa biletowa w dniu meczu będzie otwarta od godziny 15:00.

Ceny biletów na mecz:

Normalny: 10,00 zł

Ulgowy: 5,00 zł 

* kobiety oraz kibice w barwach KS-u (koszulka lub szalik ) 

Młodzież w wieku szkolnym (do 8 klasy Szkoły Podstawowej) Wstęp BEZPŁATNY!! 

Nasz przeciwnik po 29 kolejkach, zajmuje 19 miejsce w ligowej tabeli. 

W 29 spotkaniach Zryw Wygoda ⚪️🔵 zdobył tylko 21 punktów. Składa się na to: 5 zwycięstw ✅, 6 remisów🔷 oraz 18 porażek❌, bilans bramkowy: 32-66⚽️(-34).

Bilans w meczach wyjazdowych Zrywu Wygoda jest następujący: 11 meczy, 11 punktów (3 zwycięstwa ✅, 2 remisy 🔷i 9 porażek ❌, bilans bramkowy: 19-35 ⚽️).

Warto przypomnieć, że w rundzie jesiennej nasza drużyna na stadionie rywala wygrała 0-2.

W barwach Zrywu jest kilka twarzy😀😀😀😀, które reprezentowały wcześniej żółto-niebieskie barwy. Pierwszą i zarazem najważniejsza postacią jest obecny trener Zrywu 💻🕵️‍♂️Piotr Gawlik. Odnośnie zawodników to barwy Zrywu reprezentują: Krystian Białas, Damian Szczepański oraz Roman Perizhok.

Jaki wynik padnie tym razem❓Wierzymy, że KS Kutno🟡🔵 po ostatnim zwycięstwie z drużyną 🟢⚪️🔵PKS Polonia Piotrków Trybunalski 6-3 podtrzyma zwycięską passę✅ i dopisze kolejne ligowe punktu do swojego dorobku. 

Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie. Emocje, bramki gwarantowane‼️

Do zobaczenia w SOBOTĘ 06 MAJA na stadionie im Henryka Reymana w Kutnie.

PODZIEL SIĘ