Skrzatki KS Kutno z awansem do Finału A w Wojewódzkiej Lidze U11

0
350

Podopieczne trenera Mariusza Łubińskiego będąc gospodarzem turnieju ligowego wygrały swoje kolejne dwa mecze.

W pierwszym spotkaniu pokonujemy 66:16 ŁKS KK Łódź. Od początku meczu można było zaobserwować duże zdenerwowanie w grze młodych kutnianek. Stres spowodowany obecnością na trybunach rodziców, rodzeństwa oraz kolegów i koleżanek trochę usztywnił nasze zawodniczki. Co odbiło się na ich skuteczności. Po kilku minutach odzyskujemy rytm gry, dobra zespołowa obrona i dużo pozycji rzutowych pozwala nam osiągnąć kolejne zwycięstwo.

W drugim meczu z PTK Rotex Pabianice, od początku spotkania narzucamy swoje warunki gry i już w połowie trzeciej kwarty zamykamy wynik meczu 58:8.

Na dwa mecze do końca sezonu zasadniczego zapewniamy sobie udział w Finale A (cztery najlepsze zespoły) i tym samym walkę w strefie medalowej.