Pechowy mecz w Parzęczewie

0
562

W sobotę 1.10.2022r. rocznik 2010 wybrał się do Parzęczewa na mecz z tamtejszą akademią. Mecz początkowo rozpoczęty bez sędziego, gdyż rozpoczęliśmy ciut wcześniej.

Zaczęliśmy nerwowo i musieliśmy sobie radzić z szybkimi napastnikami gospodarzy. Jednak po błędzie gospodarzy strzelamy bramkę autorstwa Alana. Szybko jednak pechowo tracimy gola na 1-1 i tak kończy się pierwsza połowa. Drugie 30 minut to komediodramat. Rozpoczęliśmy tę część spotkania spokojniej, jednak mimo kilku składnych akcji nie udaje nam się zdobyć gola. Później dzieją się rzeczy, do których dopuszcza arbiter spotkania. Bartek wychodząc sam na sam z bramkarzem zostaje powalony ciosem w twarz, a arbiter pokazuje tylko rzut wolny – żadnych konsekwencji. Później trener dostaje żółtą kartkę za krytykowanie decyzji arbitra, właściwie ich brak w niektórych momentach. Kierownik dostaje czerwoną kartkę za prawdę w kierunku arbitra. Ciężko grać przeciw dobrze grającemu rywalowi, którego poprzez swoje decyzje wspierał rozjemca meczu. Cóż wylatują nasi zawodnicy dwukrotnie na 2 min za krytykowanie sędziego. W konsekwencji przegrywamy 2-3 (bramka samobójcza na 2-3) mimo szansy na remis.

Takich spotkań nie powinno być, nie tego powinny uczyć się dzieci. Trener i kierownik może zbyt agresywnie demonstrowali swoje niezadowolenie ale stronniczość była aż nad to widoczna w sobotę. Nie mniej rywalowi gratulujemy wygranej.

Skład: Szymon Sałuda, Zosia Grzybowska, Bartek Lubieński, Maciek Kowalski, Igor Jankowski, Gracjan Czajkowski, Filip Wiśniewski, Stasiek Buczkowski, Alan Pęgowski, Fabian Borek, Kuba Proniewski, Bartek Gralak, Piotrek Olesiński