2002/03: KS nie dał polatać Orłowi Łódź

0
709

Pewnym zwycięstwem KS-u Kutno z rocznika 2002/2003 zakończył się pierwszy wiosenny mecz ligowy. Podopieczni Witolda Wojtczaka pokonali na wyjeździe Orła Łódź 5-1.

Mecz odbył się przy pięknej, słonecznej pogodzie, lecz na fatalnym boisku, które nie sprzyjało efektownej grze. Mimo to kutnianie od pierwszego gwizdka ruszyli do ataków i szybko, bo już w 7. minucie objęli prowadzenie po golu Gracjana Wojciechowskiego. Mimo licznych sytuacji, do przerwy więcej bramek już nie padło.

W drugiej odsłonie spotkania rozwiązał się worek z bramkami, a skutecznością błysnął Gracjan Wojciechowski, który dołożył jeszcze dwa gole. Przy wyniku 3-0 łodzianie zdobyli bramkę, ale podopieczni Witolda Wojtczaka odpowiedzieli dwoma trafieniami autorstwa Sebastiana Gontarka i Dawida Szadkowskiego. Ostatecznie KS wygrał w Łodzi z Orłem aż 5-1.