2000/2001: Porażka w sparingu z Sokołem

0
1417
Juniorzy B1 2000/2001

Piłkarze KS-u Kutno z rocznika 2000/2001 pod wodzą Rafała Serwacińskiego w meczu sparingowym przegrali z drużyną Sokoła Aleksandrów Łódzki 2-4.

W meczu z Aleksandrowem (rozegranym na sztucznym boisku), w drużynie KS-u pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy prawdopodobnie wiosną będą grać w Kutnie. Trener Serwaciński szczególnie zadowolony był z jednego z nich, który zdobył gola i wywalczył rzut karny (niestety niewykorzystany).

W tym meczu wynik nie był najważniejszy. Interesowała mnie postawa i zaangażowanie mojego zespołu oraz realizowanie założeń taktycznych. W pierwszej połowie widać było, że chłopcy dawno nie grali meczu na normalnym boisku i wyglądało to słabo. Indywidualne błędy sprawiły, że do przerwy straciliśmy trzy gole. Po zmianie stron zrobiłem kilka zmian i widać było efekty. Naszym celem jest awans do ligi wojewódzkiej i takie sparingi  z lepszym drużynami są bardzo pożyteczne – komentuje Rafał Serwaciński, trener KS-u.

Najbliższy mecz rocznik 2000/2001 rozegra 20 lutego, a rywalem będzie drużyna Mazura Gostynin.

Sokół Aleksandrów Łdz. 4-2 KS Kutno
Gole: Patryk Zapałowski, testowany

KS Kutno (wyjściowy + zmiany): Mateusz Kowalski, Miłosz Dobierzewski, Cezary Zielonka, Jakub Markiewicz, Michał Florczak, Kuba Gajewicz, Michał Makarowski, Patryk Zapałowski, Szymon Andrzejczak, Igor Sobczak, Mateusz Kopański, Damian Świerczyński, Damian Iwański, Adam Zduńczyk