W środę zagramy z Pelikanem Łowicz

0
1114

Piłkarze KS-u Kutno przygotowujący się do rozgrywek IV ligi łódzkiej nie próżnują i już w środę w Kutnie zagrają kolejny sparing. Tym razem rywal będzie bardzo wymagający, bowiem podopieczni Sławomira Ryszkiewicza zmierzą się z trzecioligowym Pelikanem Łowicz.

Łowiczanie to obecnie jedna z czołowych ekip województwa łódzkiego. W poprzednim sezonie występowali w III lidze łódzko-mazowieckiej. Dzięki zajęciu 7. miejsca (64 punkty – tylko 4 mniej niż lider Polonia Warszawa) utrzymali się w rozgrywkach i teraz mierzyć będą się w „nowej” trzeciej lidze z ekipami z aż czterech województw.

Pelikan obecnie ma za sobą trzy sparingi. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka wygrali 3-1 z Wartą Sieradz (ligowy rywal KS-u), a także zremisowali 1-1 z trzecioligowymi Sokołem Aleksandrów Łódzki i ŁKS-em Łódź. Jak podaje oficjalna strona łowiczan, trener Bogdan Jóźwiak cały czas testuje nowych zawodników, skład i ustawienie.

Jeśli chodzi o budowę składu, to sytuacja podobnie wygląda w Kutnie. Sławomir Ryszkiewicz od początku przygotowań testuje nowych zawodników i często rotuje składem. W meczu z Pelikanem sprawdzanych będzie kilku kolejnych graczy, którzy być może wzmocnią KS.

Początek meczu w środę 20 lipca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie. WSTĘP WOLNY!

PODZIEL SIĘ