W sobotę świętujmy razem awans do IV ligi!

0
921

Już w najbliższą sobotę piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zagrają ostatni mecz w sezonie i będą świętować awans do IV ligi. Zapraszamy na Stadion Miejski im. H. Reymana w Kutnie od godziny 17!

Rywalem podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza będzie KKS Koluszki. To ekipa, która zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli i żegna się z rozgrywkami łódzkiej klasy okręgowej. Do tej pory drużyna z Koluszek zdobyła zaledwie 24 punkty.

Inaczej prezentuje się sytuacja KS-u, który już kilka kolejek temu zapewnił sobie upragniony awans do IV ligi. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza mają 12 punktów przewagi nad drugim w tabeli Orłem Parzęczew i w sobotę zrobią wszystko, by w jak najlepszych nastrojach zakończyć udany sezon. Warto dodać, że KS od początku istnienia, nie zaznał w lidze porażki na własnym terenie.

W rundzie jesiennej KS rozbił koluszkowian aż 5-1. Teraz też wszystko wskazuje na to, że publiczność obejrzy grad bramek.

Po meczu na kibiców czekać będzie lampka szampana oraz tort. Co ważne, w trakcie spotkania kupić będzie można klubowe szaliki!

Serdecznie zapraszamy w sobotę na Kościuszki 26. Początek meczu o 17:00. Wstęp wolny!

PODZIEL SIĘ