KS jedzie do Tuszyna po kolejne zwycięstwo

0
840

W sobotę w Tuszynie piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno rozegrają czwarty mecz rundy wiosennej. Rywalem lidera łódzkiej klasy okręgowej będzie MKS 2000 Tuszyn.

Drużyna z Tuszyna zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli, z dorobkiem 22 punktów (dokładnie dwa razy mniej niż KS Kutno). Tuszynianie do tej pory strzelili 26 goli, tracąc ich 31.

W dotychczasowych trzech wiosennych kolejkach, MKS zdobył cztery punkty. Na inaugurację rundy tuszynianie wygrali 2-0 z KKS-em Koluszki, później przegrali 2-3 z Włókniarzem Pabianice, zaś przed tygodniem bezbramkowo zremisowali w Łęczycy z tamtejszym Górnikiem.

O wiele lepiej ostatnie tygodnie wyglądały za to w wykonaniu KS-u Kutno. Kutnianie wygrali trzy wiosenne spotkania i pewnie zasiadają na fotelu lidera rozgrywek. W rundzie wiosennej KS pokonał już Włókniarza Pabianice (3-0), Górnika Łęczyca (2-1) i Włókniarza Konstantynów Łódzki (7-1).


Tak było jesienią… (wideo Piotr Szcześniak / KSKutno.pl)

W rundzie jesiennej KS na własnym boisku rozgromił MKS 2000 Tuszyn aż 5-0. Cztery gole wówczas zdobył Kamil Zagajewski, a jedno trafienie dołożył Gracjan Sobczak. Czy tym razem również dojdzie do pogromu?

Początek meczu w sobotę o 17:00 w Tuszynie.

PODZIEL SIĘ