Tönsmeier Centrum kolejnym sponsorem KS-u Kutno!

0
1450

Klub Sportowy Kutno ma kolejnego nowego sponsora. Tym razem na wsparcie kutnowskiej piłki nożnej zdecydowała się firma Tönsmeier Centrum. W środę nastąpiło oficjalne podpisanie umowy sponsorskiej.

Tönsmeier Centrum od wielu lat wspiera sportowców z naszego regionu m.in. koszykarzy KKS Pro–Basket Kutno oraz siatkarki z Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Teraz firma postanowiła wesprzeć kutnowską piłkę nożną.

– Nasza firma zajmuje się nie tylko gospodarką odpadami, ale także ochroną środowiska. A ekologia wiąże się ze zdrowym trybem życia, także sportem. Staramy się wspierać rozwój lokalnej społeczności pod tym kątem. Wychodzimy również z założenia, że działając i zarabiając na danym terenie, staramy się aby te pieniądze wróciły do mieszkańców. W tym przypadku poprzez wsparcie klubu sportowego – mówi Julia Glapińska, dyrektor ds. promocji i komunikacji Tönsmeier Centrum. – Cieszymy się, że nasza firma może pomóc kutnowskim piłkarzom i mamy nadzieję, że dzięki temu sportowcy zabłysną nie tylko na arenie lokalnej, ale także ogólnopolskiej.

W trakcie trwania umowy sponsorskiej podczas spotkań grup młodzieżowych organizowane będą także różnego rodzaju pikniki i eventy propagujące dbanie o środowisko, które mają na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.

Zadowolenia z nawiązania współpracy z Tönsmeier Centrum nie kryje również Dominik Tomczak, prezes KS Kutno.

– Jestem bardzo zadowolony, że będzie nas wspierać tak uznana marka. Liczymy, że współpraca będzie długofalowa i owocna dla obu stron. Mamy również nadzieję, że zaufają nam kolejne firmy z naszego rynku i wspólnie uda nam się odbudować kutnowską piłkę nożną. Kibice na to zasługują – komentuje D. Tomczak.

Kilka słów o nowym sponsorze klubu, Tönsmeier Centrum:

Tönsmeier Centrum należy do międzynarodowej korporacji działającej w branży zagospodarowania odpadów komunalnych i ochrony środowiska.

Tönsmeier Centrum to m.in. najwyższa jakość, tradycja i nowoczesność, elastyczność współpracy, kompleksowa obsługa, partnerstwo w działaniu, indywidualne podejście i etyczne postępowanie.

Motto firmy to „Kreujemy lepsze środowisko!”.

PODZIEL SIĘ