KS SandBus Kutno lepszy od Wisły II Płock

0
927
Piłkarze KS-u SandBus Kutno wygrali w kolejnym zimowym sparingu. Tym razem podopieczni Sławomira Ryszkiewicza zwyciężyli 3-2 dla rezerwami pierwszoligowej Wisły Płock.

Wynik cieszy, bo graliśmy z wymagającym rywalem, który wysoko postawił poprzeczkę. Od początku meczu nastawiliśmy się na ofensywną grę i to przyniosło efekty w postaci dwóch bramek w ciągu trzydziestu minut – mówi Sławomir Ryszkiewicz, trener KS SandBus Kutno. –Po przerwie gra wyrównała się, rywale zmusili nas do dużego wysiłku i gra mocno się zaostrzyła. Najważniejsze jednak, że zakończyło się bez żadnych urazów i udało nam się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W kutnowskiej drużynie testowany był kolejny nowy zawodnik. Mowa o Ukraińcu Rusłanie Periżoku. To wychowanek Atłeta Kijów, który grał poźniej m.in. w FK Żaszkiw, FK Putriwka, Rubinie Piskiwka, a ostatnio reprezentował barwy Pelikana Łowicz.