Rocznik 2006 zagrał w Łodzi

0
1700

W niedzielę piłkarze KS-u Kutno z rocznika 2006, pod wodzą Rafała Serwacińskiego i Roberta Kornackiego, wzięli udział w turnieju halowym w Łodzi.

Pierwszy mecz młodzi piłkarze z Kutna zagrali z utytułowanym ŁKS-em I Łódź. Pod mimo dobrej gry z naszej strony, to rywale odnieśli skromne zwycięstwo 1-0. W drugim spotkaniu KS spotkał się z Akademią Futbolu Tomasza Hajty. Warto dodać, że to reprezentacja całej szkółki, w której grają najlepsi z najlepszych. I tutaj niestety różnica pod każdym względem była widoczna. To spotkanie młodzi piłkarze KS-u przegrali aż 0-6. Trzeci mecz odbył z Akademią Futbolu i tutaj drużyna zdobyła pierwsze punkty na turnieju. Tym razem spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Ostatni czwarty mecz grupowy przegraliśmy 0:1 i ostatecznie młodzi zawodnicy KS Kutno w swojej grupie zajęli 5 miejsce.

W meczu o IX miejsce przyszło się im zmierzyć ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. W regulaminowym czasie gry, padł drugi już tego dnia bezbramkowy remis. O tym, kto wygra decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy, to znaczy ze całkiem dobrze radzą sobie z presja. Wynik końcowy to 2-0. Bramki zdobyli Kusiak oraz Hofman.

KS Kutno rocznik 2006 wystąpił w następującym składzie: Bobowska Gabrysia, Cicherski Szymon, Hofman Jakub – zadebiutował w roli bramkarz i od razu został wybrany najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie, Kornacki Kuba, Kuraszewski Kacper, Kusiak Maciej, Dorian Milas, Rojewski Wiktor, Sikorski Szymon, Walczak Łukasz, Wawrzyńczak Martin oraz Wyganowski Bartek

Nasza drużyna starała się grać podaniami, rozpoczynając swoje akcje podaniem do najbliższego zawodnika. Nie chodziło nam o to, aby byle dalej rzucić piłkę od własnej bramki. Chłopcy robią postępy, wkrótce powinno się to również przełożyć na wyniki – komentuje II trener drużyny Rafał Serwaciński.

PODZIEL SIĘ