Rocznik 2005 – Turniej w Łęczycy

0
756

Zakończył się II Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca dla zawodników urodzonych w latach 2005-2006.

W zawodach wystąpiło dziewięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Niestety na turniej nie dotarł LKS Rosanów, przez co w grupie A wystąpiły tylko cztery zespoły. Młodzi chłopcy z KS Kutno zadebiutowali w rozgrywkach halowych. Trzeba przyznać, że ten występ należał do mało udanych w wykonaniu naszych zawodników. Stać ich z pewnością na dużo lepszą grę. Jednak pierwsze koty za płoty, jak to się zwykło mawiać. Trenerzy wierzą w swoim podopiecznych i dołożą wszelkich starań, by w kolejnych turniejach młodzi piłkarze osiągali dużo lepsze wyniki.
KS Kutno, występując w grupie A, osiągnął następujące rezultaty: KS Kutno – Włókniarz Zgierz 0:2, KS Kutno – Górnik 1956 Łęczyca II 0:4 oraz KS Kutno – Boruta Zgierz 0:2.

Tabela:
1. Górnik 1956 II Łęczyca – 7 pkt., 7-1 (bramki)
2. Włókniarz Zgierz – 5 pkt., 4-2
3. Boruta Zgierz – 4 pkt., 3-3
4. KS Kutno – 0 pkt., 0-8

KS Kutno rocznik 2005 wystąpił w następującym składzie:
Michalak Hubert, Ulatowski Marcel, Kowalczyk Kuba, Swyszcz Piotr, Dębski Miłosz, Domżał Adam, Komorowski Adam, Miszczak Mateusz, Gabryś Mateusz, Dziarkowski Kamil, Kobus Bartek, Jagiełło Piotr oraz Szewczyk Kuba. Trenerami zespołu są Mariusz Baranowski oraz Dominik Tomczak.

W turnieju zwyciężyła drużyna ARPiT Koluszki, która w finale pokonała Górnik Łęczyca 2-1.

PODZIEL SIĘ