KS jedzie do najsłabszej drużyny ligi

0
717

Już w najbliższą sobotę KS SandBus Kutno rozegra przedostatni wyjazdowy mecz ligowy tej jesieni. Rywalem lidera łódzkiej ligi okręgowej będzie ostatni w tabeli LZS Justynów.

Murowanym faworytem sobotniego spotkania są piłkarze z Kutna, który po ostatniej kolejce wrócili na fotel lidera. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza po 12. kolejkach na swoim koncie mają 29 punktów i o dwa oczka wyprzedzają GLKS Dłutów i Termy Uniejów. Mogą też pochwalić się imponującym bilansem bramkowym – 48 goli zdobytych i tylko 16 straconych.

W ostatnich trzech spotkaniach KS nie miał litości dla swoich rywali. W pokonanym polu pozostawił Ostrovię Ostrowy (9-2), Start Łódź (8-2) i Zawiszę II Rzgów (4-0).

Outsider z Justynowa

Na przeciwległym biegunie ligowej tabeli znajduje się za to LZS Justynów. Ekipa spod Łodzi z zaledwie 7 punktami na koncie jest czerwoną latarnią łódzkiej okręgówki. LZS do tej pory wygrał tylko dwa mecze, jeden zremisował i aż dziewięć przegrał. Bilans bramkowy to 14:27.

W ostatnich meczach LZS gra w kratkę — potrafił rozbić 5-1 Włókniarza Pabianice, ale też przegrać 0-3 z Górnikiem Łęczyca czy 1-3 z KKS-em Koluszki.

Początek spotkania w sobotę 31 października o 14:00.
Na EKU24.net na bieżąco będziemy informować o wyniku spotkania.

PODZIEL SIĘ