(Galeria) Jutrzenka Bychlew – KS Kutno 2007

0
905
Mecz wyjątkowy. Naszych chłopaków poniosły do walki nowe stroje. Mecz był wyrównany, a nasi młodzi podopieczni nie przestraszyli się  wyżej notowanego rywala. Przez pierwszą część meczu nikt nie odpuszczał. Co za tym idzie, nie było widać dzielącej nas w tabeli różnicy punktowej. Dopiero od 50minuty, kiedy sędzia sypał wolnymi dla gospodarzy i karami dla naszych zawodników, drużyna z Bychlewa zaczęła zyskiwać przewagę, którą udokumentowała zdobytymi bramkami. Przez to, wynik zaczał robić się niekorzystny dla młodych chłopców z Kutna i okolic.Ostatecznie podopieczni Sławka Banasiaka przegrali z Bychlewem 1-4. Jednak warto dodać, że ten niekorzystny wynik  nie odzwierciedla tego, co nasi chłopcy pokazali w tym meczu. Za walkę, zaangażowanie i serce pozostawione na boisku należą się im wielkie brawa .Oby tak dalej.
Skład w którym wystąpiła nasza drużyna:
Artur Pankowski, Wiktor Wiśniewski, Kuba Gierańczyk, Maciek Szymczak, Hubert Tworus, Hubert Rzetelski, Antek Lach, Kacper Wasilewski, Dawid Bagnowski, Artur Stelmachowski, Gracjan Wódka i Milan Ziółkowski.
PODZIEL SIĘ