(Galeria) KS Kutno 2000/01 – Górnik Łęczyca

0
777

W sobotę podpopieczni Jurka Banasika oraz Krzysztofa Pietrzaka rozegrali V kolejkę ligową. Tym razem zmierzyli się z głównym faworytem rozgrywek Górnikiem Łęczyca. O końcowym wyniku spotkania zadecydował jeden szczegół, ale za to bardzo istotny. Mianowicie forma strzelecka naszej drużyny. Gdyby celowniki naszych zawodników byłyby lepoiej ustawione, lider zostałby pokonany. Jednak tak się nie stało i goście wywieźli do Łęczycy 3 punkty.

Ostatecznie KS Kutno przegrał z Górnikiem 1-3 (0-2). Honorowe trafienie zanotował Patryk Zapałowski.

W czasie meczu do szpitala karetką został zabrany zawodnik naszej drużyny Michał Florczak. Nabawił się  on urazu kolana. Oby ta kontuzja nie okazała się zbyt poważna i pozwoliła jak najszybciej wrócić Michałowi na boisko.

Skład w którym wystąpiła nasza drużyna:
Zielonka Czarek, Czernek Kuba, Bartosz Górecki, Cieślak Filip, Igor Sobczyk, Florczak Michał, Zapałowski Patryk, Śiwerczyński Damian, Jankowski Szymon, Kubiak Kuba, Okrasiński Oskar. Ponad na ławce rezerwowych byli: Iwański Damian, Markiewicz Kuba, Kopański Mateusz, Kowalski Mateusz, Dzikowski Gracjan,

PODZIEL SIĘ