Rezerwy Sokoła kolejnym rywalem KS-u

0
768

Już jutro o 18:30 w Aleksandrowie Łódzkim piłkarze KS-u Sand Bus Kutno zagrają w hicie 7. kolejki łódzkiej okręgówki z rezerwami III-ligowego Sokoła.

Spotkanie pierwotnie miało rozpocząć się wcześniej, jednak o 16:00 w III lidze łódzko-mazowieckiej pierwsza drużyna Sokoła, która obecnie jest liderem tabeli, gra z Wartą Działoszyn.

Tuż po tym spotkaniu rezerwy ekipy z Aleksandrowa podejmą KS Sand Bus Kutno i wszystko wskazuje na to, że na boisku zobaczymy kilku piłkarzy, którzy na co dzień występują w III lidze. Jak to możliwe?

– W rezerwach grać mogą także piłkarze z pierwszej drużyny. Dany zawodnik w ciągu jednego dnia nie może rozegrać jednak łącznie więcej niż 90 minut. Jeśli na przykład Pan Iksiński wystąpi w meczu z Działoszynem 30 minut, to kolejne 60 będzie mógł „dograć” z nami – wyjaśnia Andrzej Królak, kierownik KS-u Kutno.

Mecz na szczycie

Środowy pojedynek jest określanym mianem hitu 7. kolejki. Kutnianie z 16 puntkami na koncie zasiadają na fotelu lidera, zaś Sokół ma 4 punkty mniej i plasuje się na najniższym miejscu na podium.

Podopieczni Piotra Soczyńskiego (były piłkarz m.in. ŁKS-u Łódź, tureckiego Fenerbahçe SK czy reprezentacji Polski) do tej pory wygrali 4 spotkania i 2 przegrali. W pokonanym polu pozostawili Zawiszę II Rzgów (2-1), LZS Justynów (3-1), GLKS Dłutów (6-2) i KKS Koluszki (2-1). W dwóch ostatnich kolejkach musieli jednak uznać wyższość Włókniarza Pabianice (2-4) i Górnika Łęczyca (0-1). Czy w środę rezerwy Sokoła doznają trzeciej porażki z rzędu?

Podtrzymać świetną passę

Po sześciu kolejkach KS Sand Bus Kutno przewodzi w tabeli i jest jak dotąd jedyną niepokonaną drużyną. W ostatniej kolejce podopieczni Sławomira Ryszkiewicza odnieśli piątą wygraną w sezonie (4-2 ze Startem Brzeziny) i w Aleksandrowie Łódzkim zrobią wszystko, aby po raz szósty dopisać na swoje konto komplet punktów.

23.09.2015, godzina 18:30
Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim
Sokół II Aleksandrów – KS Sand Bus Kutno

Już dziś zapraszamy na relację live ze spotkania, która dostępna będzie TYLKO na EKU24.net

PODZIEL SIĘ