Turniej Deichmanna – Wenezuela U-9

0
989

Za nami kolejny weekend oraz kolejne mecze, które rozegrała reprezentacja Wenezueli.

Pierwsze spotkanie przegraliśmy 4:1 z Włochami. Mimo niekorzystnego końcowego wyniku, to mecz mógł się podobać. Gdyby nasza skuteczność była nieco lepsza, wówczas wynik mógł ułożyć się na naszą korzyść i nasi chłopcy mogliby cieszyć się ze zwycięstwa. Jednak tak się nie stało. Jedyną bramkę zdobył Hofman Jakub.

Porażka zmobilizowała naszych zawodników do jeszcze większego zaangażowania. Drugi mecz, to bardzo zacięty pojedynek z reprezentacją Ukrainy. Nasza drużyna dwukrotnie  przegrywała. Najpierw 0-1, później 1-2. Ostatecznie nasi chłopcy wyszli na prowadzenie 3-2 i nie oddali go do samego końca. Bramki w tym spotkaniu strzelali: Jakub Hofman, Martin Wawrzyńczak oraz Szymon Cicherski

Ostatni mecz był z drużyną Irlandii. Spotkanie to istny koncert naszej drużyny i pełna kontrola nad meczem. Wygraliśmy 3:0 zaś bramki zdobyli Martin Wawrzyńczak x2 oraz Jakub Hofman.

Wyniki z tego weekendu:
Wenezuela – Włochy 1-4
Wenezuela – Ukraina 3-2
Wenezuela – Irlandia 3-0

Skład w którym wystąpiła reprezentacja Wenezueli:
Maciej Kusiak
Jakub Kornacki
Jakub Hofman
Bartek Wyganowski
Martin Wawrzynczak
Szymon Cicherski
Wiktor Rojewski
Dorian Milas

Trenerami są Rafał Serwaciński oraz Arkadiusz Błaszczyk.

 

PODZIEL SIĘ