Minimistrzostwa Deichmana – podsumowanie weekendu

0
773

TUNEZJA U-9: Nasi zawodnicy(debiutanci) z rocznika 2007 pod szyldem Tunezji w dniu 16.05.2015r. rozegrali kolejne trzy spotkania. Dwa z nich zagrali ze zdecydowanymi faworytami i niestety nie udało się sprawić niespodzianki, mimo, iż dogodnych sytuacji do zdobycia bramek nie brakowało.  Przegrali oba mecze, jednak pokazali się z bardzo dobrej strony. W ostatnim meczu zremisowali, bo bardzo zaciętym pojedynku. Bramkę straciliśmy w samej końcówce spotkania. Warto dodać, że w tym meczu nasz bramkarz obronił rzut karny, brawo!!

 

Wyniki grupowe: 
Tunezja – Argentyna 2-6
Tunezja – Maroko 1-7
Tunezja – USA 1-1

Strzelcy bramek to Szymon Borowiecki (1), Artur Stelmachowski (2) i Artur Pankowski (1)

Skład, w którym wystąpiła nasza drużyna: Hubert Rzetelski, Maciej Szymczak, Milan Ziółkowski, Antoni Lach, Szymon Borowiecki, Artur Pankowski, Artur Stelmachowski, Dawid Bagnowski.

 

WENEZUELA U-9: Drużyna Wenezueli w pierwszym meczu przegrała 7:0 z Brazylią. Warto dodać, że jest to zespół, który jeszcze nie przegrał na Minimistrzostwach Deichmann meczu!! Drugi spotkanie, to popis naszych zawodników. Rozgromili zespół Danii aż 10-0. Bramki strzelali Wawrzyńczak 3x Rosolak 3x Walczak 2x i Milas 2x. Ostatni mecz to przegrana 4:0 z liderem naszej grupy i faworytem do wygrania całego turnieju. Był to naprawdę dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Mimo, iż wynik nie był korzystny, to chłopcy schodzili z boiska z podniesioną głową.

Wyniki grupowe:
Wenezuela – Brazylia 0-1
Wenezuela – Dania 10-0
Wenezuela – Nowa Zelandia 0-4

Skład, w którym wystąpiła nasza drużyna:
Pasikowski, Kusiak, Rosolak, Cicherski, Walczak, Wawrzyńczak, Waląg, Rojewski.

 

 

JAMAJKA I& EKWADOR U-11: Obie drużyny przystąpiły do dzisiejszego turnieju w okrojonych składach. Niestety frekwencja miała kluczowy wpływ, na jakość gry, która niestety przełożyła się na niekorzystne wyniki. Dlatego z tego miejsca prosimy by na każdym turnieju w miarę możliwości była 100% frekwencja!! Obie drużyny przegrały swoje spotkania. Jednak nie jest łatwo walczyć bez zmienników z drużynami, które od ponad dwóch lat, systematycznie trenują oraz rozgrywają mecze mistrzowskie. Mimo to, dla tych, którzy mogli być należą się wielka brawa za ducha walki!! Chłopcy, nie przejmujemy się porażkami. Póki, co się uczycie. Trenerzy obiecuję, że na wyniki jeszcze przyjdzie czas i pora.

Wyniki grupowe:
Jamajka – Turcja 0-14
Jamajka Szkocja 0-4
Jamajka – USA 0-7

Skład, w którym wystąpiła nasza drużyna: Lickowski, Kobus, Miszczak, Kłosiński, Ulatowski, Dębski.

Wyniki grupowe:
Ekwador – Urugwaj 0-4
Ekwador – Turcja 0-4
Ekwador – Peru 1-4, bramkę zdobył Kowalczy

Skład, w którym wystąpiła nasza drużyna: Swyszcz, Turek, Domżał, Kowalczyk, Olczak, Szewczyk.

DSCF0142

 

 

PODZIEL SIĘ