„KS to najlepsza drużyna tej ligi”

0
761

Po ostatnim meczu Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u Sand Bus Kutno, mimo zwycięstwa i zapewnienia sobie awansu nie był zadowolony z gry kutnian. Z kolei szkoleniowiec Witonianki przyznał, że KS to zdecydowanie najlepsza ekipa tej ligi.

Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u Sand Bus Kutno:

„Po pierwszej połowie remisowaliśmy 1-1 i ta część meczu pozostawiała sporo do życzenia. Niby stwarzaliśmy sobie sytuacje, mieliśmy przewagę, ale piłka nie chciała znaleźć drogi do siatki rywali.”

„Po przerwie zmieniłem ustawienie, ale to za wiele nie dało i nasza gra nie zachwycała. Ważne jednak, że odnieśliśmy ważne zwycięstwo, które dało nam upragniony awans do piątej ligi.”

„Teraz przed nami dwa ostatnie mecze sezonu, ale mogę zapewnić, że mimo wywalczenia awansu, w naszych poczynaniach nie będzie jakiegoś rozluźnienia. Szanujemy rywali, ale chcemy pokazać, że jesteśmy dobrą drużyną i zainkasować komplet punktów.”

Michał Włodarczyk, trener Witonianki:

„Moim zawodnikom należą się słowa uznania, bo zostawili serce na boisku i robili wszystko, żeby urwać punkty liderowi. Niestety się nie udało, ale wydaje mi się, że zaprezentowaliśmy się z dobrej strony.”

„Zagraliśmy defensywnie, ale innej taktyki nie mogliśmy przyjąć grając z tak silną drużyną. Nie mogliśmy się tutaj otworzyć i graliśmy z kontry. Uważam, że to był dobry mecz dla kibiców, którzy mogli zobaczyć niezłe widowisko.”

„KS jest najlepszy w tej klasie rozgrywkowej i awansował w pełni zasłużenie. Wiosną był poza zasięgiem wszystkich drużyn.”

PODZIEL SIĘ