Rocznik 1996 i młodsi – Pelikan Łowicz 1-4

0
940

W niedzielny poranek drużyny juniorów KS Kutno rozegrały mecz z zespołem Pelikana Łowicz rocznik 1996/97. Pierwsi na plac boju wyszli juniorzy starsi, którzy po pierwszych 45 minutach przegrywali  1-2. Honorowe trafienie w tej części spotkania zanotował Krystian Kosmala po bardzo ładnej, indywidualnej akcji.

W drugiej połowie na boisku pojawili się zawodnicy z rocznika 1999. Trzeba przyznać, że dzielnie walczyli. Stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramek, jednak różnica w fizyczności i umiejętnościach była dość wyraźna.  Ostatecznie drugie 45 minut nasi zawodnicy przegrali 0-2.

Odnośnie przebiegu spotkania, to zawodnicy z Kutna mają jeden zasadniczy problem. Chodzi o taktykę i realizowanie pewnych założeń, które z niej wynikają. Jednak ich zaangażowanie oraz chęć słuchania i korygowania błędów napawa optymizmem na przyszłość. Trenerzy wierzą w zawodników oraz, że wspólnymi siłami w ciągu najbliższych 5 tygodni, poprawimy wszystkie niedociągnięcia.

Skład KS Kutno w I połowie meczu:
Kaźmierczak Mateusz, Ratajczak Michał, Maciejewski Michał, Dębowski Mateusz, Wójcik Igor, Debowski Dominik, Błęcki Kami, Gałecki Patryk, Krzemieniewski Adrian, Kosmala Krystian, Trzciński Oskar, na zmianę wchodził zawodnik testowany