Z pasji do piłki…. kolejne drużyny w sprzęcie od KiK-a

0
907

W czwartek i piątek kolejne młodzieżowe drużyny stały sią posiadaczami nowych strojów treningowych.

Pasja do piłki stała się inspiracją dla właścicieli sieci odzieżowej KiK do ufundowania odzieży sportowej dla klubów piłkarskich.  Nasz klub otrzymał aż 8 kompletów strojów, w różnej kolorystyce.

– Ze względu na rozmiarówkę, jak otrzymaliśmy, stroje zostały wręczone najstarszym grupom młodzieżowym. Mowa oczywiście o rocznikach 1996, 1999, 2000 oraz 2001/2002. Stroje od firmy KiK będą wykorzystywane w celach treningowych – dodaje Dominik Tomczak. kik logo

Pragniemy z tego miejsca jeszcze raz gorąco i serdecznie podziękować za wsparcie, jakie otrzymaliśmy od firmy KiK. To naprawdę super sprawa, kiedy ktoś oferuje pomoc, nie oczekując zbyt wiele w zamia.

Trzeba również dodać, że nie tylko my jesteśmy objęci tym patronatem. Oprócz naszego klubu jest jeszcze ponad 50 w różnych miasta w całej Polsce. Komplety trafiają do drużyn dziecięcych, młodzieżowych i seniorów. Projekt firmy KiK, pod wymownym hasłem „Z pasji do piłki…”, łączy nie tylko tysiące zawodników z całej Polski, ale również ma zachęcać fanów do kibicowania lokalnym drużynom – tłumaczy Dominik Tomczak, prezes KS-u Kutno.

 

 

PODZIEL SIĘ