KS rozpoczął przygotowania

0
748

Piłkarze KS-u Kutno rozpoczęli dziś przygotowania do rundy wiosennej. Na treningu pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy być może wzmocnią kutnowską drużynę.
8

Pierwsze tegoroczne zajęcia odbyły się na Orliku przy Gimnazjum nr 3 w Kutnie. Piłkarze podzieleni na dwie grupy pod okiem trenera Sławomira Ryszkiewicza rozegrali wewnętrzny sparing.

W zajęciach udział wziął Bartosz Kaczor, który jest bardzo bliski powrotu do Kutna (ostatnio występował w V-ligowej Warcie Jutrzenka – przyp. red.), a także 22-letni Ukrainiec Serhii Chepyk.

– Z Bartkiem doszliśmy już do porozumienia i niemal na pewno wiosną grać będzie w KS-ie. Na razie jest za wcześnie by mówić o innych przymiarkach transferowych. Obserwujemy kilku zawodników, wśród nich jest Serhii – komentuje Dominik Tomczak, prezes KS-u Kutno.

Trening z boku oglądali za to kontuzjowani Mariusz Jakubowski, Gracjan Sobczak i Bartosz Kapruziak. Nieobecny był także Piotr Kierus.

Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza pierwszy sparing rozegrają 31 stycznia, a rywalem będzie Kujawiak Kowal.

– Jeśli utrzyma się dotychczasowa aura, to bardzo prawdopodobne, że zagramy w Kutnie na boisku przy Oziębłowskiego. Jeśli jednak pogoda znacznie się popsuje, to będziemy zmuszeni rozegrać spotkanie na wyjeździe, na sztucznej nawierzchni – wyjaśnia Andrzej Królak, kierownik KS-u.

PODZIEL SIĘ