KS Kutno pozyskał sponsora tytularnego!

  0
  859

  Firma Sand Bus została sponsorem tytularnym drużyny seniorów KS-u Kutno. – To pierwszy znaczący krok, który pokazuje, że lokalne firmy chcą z nami współpracować –  uważa Dominik Tomczak, prezes klubu.

  KS Kutno z największym kutnowskim przewoźnikiem rozpoczął współpracę od początku swego istnienia. Jak mówią władze klubu, kilka miesięcy rzetelnej i systematycznej współpracy zaowocowało związaniem się umową sponsorską. Z pewnością dzięki temu rozwiązaniu, I drużyna seniorów, występująca w A Klasie, może uczynić kolejny krok w walce o wyższe cele.

  DSC_1792

  Jesteśmy wdzięczni firmie Sand Bus przede wszystkim za to, że nam zaufała. Cieszy nas również fakt, że jej właściciel Krystian Ślebocki chce wspierać budowę naszego klubu – komentuje Domnik Tomczak, prezes KS-u Kutno.

  Firma Sand Bus istnieje od września 2009 roku. Na kutnowskim rynku firma ściśle współpracuje ze znaną z lubelskiego rynku przewozowego firmą Sand-Mark, która swe doświadczenie zdobywa od 1995r. Specjalnością firmy są regularne przewozy osób m.in. na trasie Kutno-Łódź, czy Kutno-Żychlin. Przedsiębiorstwo proponuje także wynajem busów na wszelkiego rodzaju wyjazdy m.in. imprezy sportowe czy okolicznościowe (np. wesela).

  Zachęcamy wszystkich do skorzystanie ze strony firmy: http://hosting0196879.az.pl/sandbus/

  sand bus setra

  PODZIEL SIĘ