KS Kutno wystąpi w I memoriale Krzysztofa Hyzopskiego

0
688

6 grudnia drużyna seniorów KS -u zagra na turnieju halowym w Krośniewicach

W tym miejscu pragniemy podziękować zarządowi MKS Expom Krośniewianki Krośniewice, na czele z Panem prezesem Patrykiem Popielarczykiem za zaproszenie. Móc wziąć udział w tym turnieju to dla nas wyróżnienie. Turniej jest zorganizowany pod patronem osoby, dla której piłka nożna była czymś więcej niż tylko sportem. Niestety maksyma ks. Jana Twardowskiego „śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą’ się potwierdziła. Należy dodać, ze smutkiem i żalem, że w tym przypadku zdecydowanie za szybko to nastąpiło. Dlatego będziemy chcieli uczcić pamięć tego młodego zawodnika, który w tak tragicznych okolicznościach zginął.

Turniej zostanie rozegrany na Hali widowiskowo-sportowej w Krośniewicach, która znajduje się przy ul. Łęczyckiej 19a. Memoriał będzie w dniu 6 grudnia (sobota). Start godzina 9.

Warto dodać, że gospodarze turnieju pozwolili wystawić drużynie KS Kutno aż dwie drużyny. Dzięki temu trener Ryszkiewicz będzie mógł wystawić cały zespół. Więcej szczegółów odnośnie drużyn, które wystąpią, harmonogramu, regulaminu zostaną wkrótce podane. 

seniorzy

PODZIEL SIĘ