I drużyna z wizytą w Cafe Zamenhofa

0
1046

W dniu 3 grudnia odbyło się podsumowanie rundy jesiennej I drużyny seniorów. Nim ono nastąpiło poprzedziła je rozmowa z przedstawicielami Banku Pekao SA.

prezes podaje kawe
Warto spotykać się z mądrymi ludźmi, którzy są otwarci na współprace i pomoc. Szczególnie pomoc młodym osobom, które dopiero, co wkraczają w dorosłe życie. Dziękujemy za zorganizowanie spotkania dyrektorowi Banku Pekao SA Panu Michałowi Sajudzie oraz za przybycie i przeprowadzenie ciekawej pogawędki pracownikom Banku, mianowicie Pani Małgorzacie Stępniewskiej oraz Panu Krzysztofowi Stelmaszewskiemu.

Wyjątkowe miejsce, aromatyczna kawa, pyszne rogaliki przyczyniły się do tego, że atmosfera do rzeczowej rozmowy była właściwa. Zawodnicy wraz z trenerem i prezesem klubu omówili, to, co było złe. Jednak też nie zabrakło pochwał, gratulacji oraz podkreślenia, że wszyscy wierzą w końcowy sukces całego zespołu.

Klub Sportowy Kutno dopiero, co zaczynamy swoje istnienie. Lecz już od samego początku kibice mają duże oczekiwania. Nie ma się im, co dziwić. To miasto zasługuje na piłkę w jak najlepszym wykonaniu. Lecz wszyscy musza być cierpliwi i jeszcze troszkę na nią poczekać mówi prezes KS Kutno.

Ten klub, czyli zarząd, trenerzy, zawodnicy mają potencjał by osiągać jak najlepsze wyniki. Zarówno w drużynie seniorów, ale nie zapominajmy też o najmłodszych grupach, które robią coraz to większe postępy. To w nich jest nadzieją by kutnowska piłka podniosła się z kolan i pięła się krok po kroku ku górze. Dodaje trener KS Kutno Sławomir Ryszkiewicz

Dziękujemy również obsłudze kawiarni Café Zamenhofa. Dosłownie za….Wszystko!! Gorąco polecamy ten lokal. Ci, którzy chcą się napić dobrej kawy lub mają ochotę na pyszne wypieki własnej roboty to serdecznie zapraszamy. Lokal znajduje się przy ul. Zamenhofa 13. (Obok Placu Wolności)

PODZIEL SIĘ