Bartek Pawłowski w Kadrze Łodzi

0
730

Bartek Pawłowski, dostał zaproszenie na konsultację szkoleniową kadry województwa łódzkiego w roczniku 1999. Popularny „Łosiu” znalazł się pośród zawodników z takich klubów jak GKS Bełchatów, Widzew Łódź, ŁKS Łódź czy też SMS Łódź.  

Konsultacja odbyła się w środę wDSC_4683 niedalekim Baruchowie, okolice Kowala, gdzie kadra ŁZPN zagrała z kadrą województwa Kujawsko-Pomorskiego. Po dobrym początku meczu w wykonaniu zawodników kadry Łodzi wydawało się, że bramki są tylko kwestią czasu, zaś zwycięstwo będzie czystą formalnością. Jednak rzeczywistość okazała się nieco inna. Z każda kolejną minutą do głosu dochodziła drużyna rywali. Ostatecznie zawodnicy kadry Łodzi przegrali 0-3. Gra kadry województwa Kujawsko-Pomorskiego pod względem taktycznym, była naprawdę na wysokim poziomie.

Bartek Pawłowski wyszedł na to spotkanie w podstawowym składzie i grał do 60 minuty. Wystąpił na dwóch pozycjach. Początkowo, jako lewy pomocnik, ze względu na to, iż jest zawodnikiem lewonożnym. Później został przesunięty do środka pomocy, czyli na pozycję, na której najczęściej występuje.

Zdaniem Dominika Tomczaka prezesa klubu, który kiedyś pracował przy Kadrze Mazowsza rocznik 1997 występ Bartka był poprawny. Trzeba dodać, że to pierwsza konsultacja „Łosia” od wielu miesięcy i początkowo było widać nieco tremy w jego poczynaniach. Jednak z każdą minuta było już lepiej. Wierzę, że nasz zawodnik wkrótce znów dostanie szansę pokazania swoich umiejętności. Prezes życzy swojemu zawodnikowi by na stałe zadomowił się w kadrze i awansował z nią do Finału Mistrzostw Polski.

PODZIEL SIĘ