KS pokazał siłę. Wygrana 6-0 z Lubrańcem

0
939

ks_lubraniec
Piłkarze KS-u Kutno rozbili na własnym boisku MGKS Lubraniec aż 6-0. Dwa gole strzelił Sobczak, a po jednym dołożyli Kierus, Kosmala, Jabłoński i Jakubowski.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla przyjezdnych, którzy już w 2. minucie stworzyli sobie dogodną sytuację do zdobycia gola, ale piłka minęła słupek. Kolejne minuty należały jednak do podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza, który szybko przejęli inicjatywę. W 6. minucie wynik spotkania otworzył Gracjan Sobczak.

Kutnianie po objęciu prowadzenia złapali wiatr w żagle i raz po raz atakowali bramkę swoich rywali. Dobre sytuacje stworzyli sobie m.in. Piotr Michalski, Mariusz Jakubowski i Gracjan Sobczak, jednak do siatki w 33. minucie trafił Piotr Kierus. Jeszcze przed przerwą doskonałą szansę miał Mariusz Jakubowski, jednak piłka po jego technicznym uderzeniu zatrzymała się na poprzeczce.

Po przerwie licznie zgromadzeni kibice obejrzeli aż cztery gole. Trzy minuty po wznowieniu gry na 3-0 podwyższył Gracjan Sobczak, a do siatki ekipy z Lubrańca później trafili także Kamil Kosmala i Kamil Jabłoński (obaj wprowadzeni po przerwie), a także Mariusz Jakubowski.

Niestety, pod koniec meczu kontuzji doznał bramkarz Ireneusz Kamiński i musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Piłkarze KS-u zagrali bardzo dobre zawody i niemal przez cały mecz dyktowali warunki. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, jednak dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz Lubrańca lub naszym piłkarzom po prostu brakowało szczęścia.

KS Kutno 6-0 MGKS Lubraniec
1-0 6` Gracjan Sobczak
2-0 33` Piotr Kierus
3-0 48` Gracjan Sobczak
4-0 61` Kamil Kosmala
5-0 77` Kamil Jabłoński
6-0 83` Mariusz Jakubowski

KS Kutno: Czekalski (73` Kamiński) – Domański, Hubert Pokorski (60` Ławniczak), Seklecki, Grzegorek (46` Wójcik) – Walczak (55` Adam Pokorski), Jakubowski, Kapruziak (70` Jabłoński), Sobczak (55` Błaszczyk) – Michalski (46` Kosmala), Kierus.