KS szykuje pierwsze transfery

0
1126

gracjan_brazil

KS Kutno szykuje się do pierwszych poważnych wzmocnień. Niemal na pewno w kutnowskiej drużynie grać będą doświadczeni Mariusz Jakubowski, Gracjan Sobczak, Andrzej Grzegorek i Jacek Walczak.

– Ci zawodnicy są bardzo bliscy naszego klubu. W dalszym ciągu prowadzimy jednak rozmowy z kilkoma graczami, którzy mają wzmocnić naszą drużynę i zapewnić grę o awans do ligi okręgowej – powiedział Dominik Tomczak, prezes KS–u Kutno. – Na razie nie chciałbym zdradzać personaliów tych piłkarzy, ale mogę zapewnić, że będą to osoby z naszego regionu, które są dobrze znane kutnowskim kibicom.

Najciekawiej wygląda transfer Gracjana Sobczaka, który przez ostatnie dwa lata występował w Holandii w zespole SV Zwaluwen Wierden. W Kutnie postanowił zostać także wieloletni kapitan MKS-u Kutno Mariusz Jakubowski oraz Andrzej Grzegorek, były trener III-ligowej drużyny. Solidnym punktem KS-u Kutno powinien być także doświadczony Jacek Walczak.

PODZIEL SIĘ