Wygrana z GKS Bedlno

0
66

Dzisiaj na sztucznym boisku w Żychlinie zagraliśmy mecz pierwszej kolejki z GKS Bedlno. Był to trudny dla nas mecz. Warunki pogodowe były trudne, a i rywal nie zamierzał odpuszczać tego meczu, ponieważ to były derby powiatu kutnowskiego. Mecz od początku był zacięty i wyrównany. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Pierwsi bramkę zdobyli przeciwnicy po uderzeniu piłki z rzutu karnego 1:0 dla Bedlna i tak się kończy pierwsza połowa. Przerwa i kilka słów miały zmotywować drużynę do lepszej gry. Początek drugiej połowy należał raczej do przeciwnika, ale po tym okresie zaczynamy przejmować inicjatywę, aż w końcu w 75 minucie Patryk Matusiak decyduje się na indywidualną akcję, mija czterech rywali i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza rywali ,1:1 !!! Obie drużyny chcą walczyć o zwycięstwo. W doliczonym czasie gry stało się to na co czekaliśmy. Rywal wykonuje rzut rożny, ale nasz bramkarz pewnie łapie piłkę i długim wykopem uruchamia Mikołaja Kaczmarskiego, a ten wygrywa pojedynek 1×1 i zagrywa piłkę na jedenasty metr, gdzie Hubert Kołodziejski pewnie uderza i pokonuje bramkarza! 2:1 dla KS!!! Był to trudny mecz, ale zwycięstwo wyszarpaliśmy konsekwentną grą do końca.

Brawo dla wszystkich!!! Każdy zawodnik zostawił dziś na boisku płuca i serce!!!

GKS Bedlno – KS Kutno 1:2 (1:0)

Bramki: Patryk Matusiak, Hubert Kołodziejski

Zagrali: Karolak Maciej – Dąbrowicz Miłosz, Kacalak Kacper (80. Igielski Filip), Florczak Igor, Bartczak Krystian, Kamiński Brajan, Matusiak Patryk, Flisiak Bartosz, Kaczmarski Mikołaj, Kołodziejski Hubert, Materka Oleg.

Na ławce pozostali: Zduńczyk Filip, Włodarczyk Michał