Sparing rocznika 2011

0
110

W sobotni ranek 24 lutego 2024 r. rocznik 2011 udał się do Gostynina na towarzyski mecz z Kolegami z tamtejszej akademii. Mecz rozgrywany był na sztucznej murawie, która pozostawiała wiele do życzenia po nocnych opadach deszczu. Piłka często płatała figle zatrzymując się w licznych kałużach pokrywających całe boisko. Do wskazanych warunków lepiej dostosowali się nasi Chłopcy, którzy wyszli na prowadzenie. Pod koniec drugiej połowy (mecz rozgrywany był systemem 3×30 min) gospodarze wyrównali po kontrowersyjnym rzucie karnym. To co sędzia nam  zabrał chwile później oddał rewanżując się równie kontrowersyjnym karnym na naszą korzyść, który został zamieniony na gola. W trzeciej „tercji” nasi zawodnicy dołożyli jeszcze jedną bramkę i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:1.