Wygrana młodziczek KS Kutno z UKS Basket Aleksandrów Łódzki

0
328

W XII kolejce Wojewódzkiej Ligi Młodziczek podejmowaliśmy zespół UKS Basket Aleksandrów Łódzki. W pierwszym meczu wygraliśmy w Aleksandrowie 58:55 co mogło wskazywać, że i to spotkanie będzie bardzo zacięte i wyrównane. Mecz od początku pełen walki i ostrej obrony.

Dopiero pod koniec drugiej kwarty wychodzimy na siedem punktów przewagi (21:14). Niestety, dzięki czterem celnym rzutom za trzy i agresywnej obronie zespół z Aleksandrowa na 4 minuty przed końcem meczu wychodzi na 4 punkty przewagi. Od tego momentu zaczynamy grać lepiej w obronie, a co najważniejsze skutecznie. Wygrywamy mecz 45:39. Gratulacje dla naszych zawodniczek za walkę do końca. Wielkie brawa dla zespołu UKS Basket Aleksandrów Łódzki za kolejny ciekawy i wyrównany mecz.

KS Kutno – UKS Basket Aleksandrów Łódzki 45:39 (7:6, 14:8, 10:14, 14:11)

Skład KS Kutno: Urszula Jagodzińska 3 pkt, Zuzia Szpanel 9, Lidia Kubica 1, Zuzia Truszczyńska 2, Hania Biegniewska, Maja Kowalska, Iza Guzowska 11, Maja Dajer 2, Paulina Leśniewska 2, Michalina Pietrkiewicz, Lena Domżał 6, Nel Sujecka 9.

Kierownik drużyny: Maciej Sroka

Trener: Mariusz Łubiński