Dwie wygrane na inaugurację Wojewódzkiej Ligii Żaczek

0
196

W niedzielę 26 listopada drużyna U12 KS Kutno udała się na swój pierwszy ligowy turniej do Łodzi. Osłabieni licznymi chorobami oraz kontuzjami gramy z SMOK Trójka Sieradz oraz gospodarzem ŁKS Łódź.

W pierwszym meczu bardzo pewnie pokonujemy 52 : 2 drużynę z Sieradza, zamykając wynik meczu już w drugiej kwarcie. W meczu gramy całą piętnastką zawodniczek.

Po 15 minutach przerwy podejmujemy ŁKS Łódź. Pierwsza kwarta wyrównana, w drugiej i trzeciej kwarcie gramy agresywnie w obronie dzięki czemu wygrywamy cały mecz 59:32.

Witamy w drużynie Wiktorie i Jagodę, dla których były to pierwsze mecze w barwach KS Kutno.

KS Kutno – SMOK Trójka Sieradz 52:2

KS Kutno – ŁKS Łódź 59 : 32

Skład KS Kutno: Wiktoria Sikora, Jagoda Łysio, Maja Bobrzak, Natalia Dopierała, Paulina Sobczak, Zuzia Wójcik, Maja Kowalska, Paulina Leśniewska, Lena Kurzawa, Julia Dajer, Maja Miszczak, Lena Domżał, Lena Smulska, Antonina Bigosińska, Nicola Golińska, Julia Sroka. Kierownikami drużyny są Maciej Sroka i Marcin Bigosiński, trenerem Mariusz Łubiński.