Zwycięski mecz rocznika 2011

0
68

W deszczową niedzielę Kutnowskie Lwy z rocznika 2011 odrabiały zaległości z 5 kolejki podejmując Kolegów z Witoni.

Przed meczem mieliśmy podniosłą chwilę w postaci minuty ciszy. Chłopcy oraz zgromadzeni kibice uczcili w ten sposób pamięć Mamy jednego z naszych zawodników, która odeszła w tym tygodniu.

Początek meczu bardzo nerwowy w wykonaniu naszych zawodników, którym dobre 20 min. zajęło wejście w mecz. Zanim to nastąpiło prowadzenie objęli goście, którzy wykorzystali niezdecydowanie naszych obrońców. Utrata bramki oraz zmiany dokonane przez trenerów poskutkowały lepszą grą naszego zespołu i odrobieniem strat, a następnie wyjściem na prowadzenie jeszcze przed przerwą.

Po zmianie stron gra toczyła się pod dyktando naszej drużyny, która swoją optyczną przewagę udokumentował zdobyciem jeszcze jednej bramki mimo, iż dwukrotnie grała w osłabieniu po dwuminutowych karach naszych zawodników.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Kutnowskich Lwów 3:1.

Skład Kutnowskich Lwów

Jan Komorowski

Igor Felkowski

Oliwier Bartczak

Mateusz Kołodziejski

Igor Napolski

Filip Sadowski

Jakub Kowalczyk

Adam Walędziak

Szymon Wróblewski

Dominik Szymański

Kacper Derkowski

Igor Siemiński

Jan Żak

PODZIEL SIĘ