0
272

U19

KS Kutno 46 : 121 ŁKS Politechnika Łódzka

Do naszego miasta przyjechał lider rozgrywek U19 zespół ŁKS która od początku narzucił mocne tempo gry i agresywną obronę. Z każdą minutą meczu drużyna gości zdobywała coraz większa przewagę ostatecznie zdecydowanie wygrywając. Najlepszym punktującym naszego zespołu był Piotr Cybulski – 21pkt

U15

KS Kutno 90:73 MKK Boruta Zgierz

KS Kutno podejmowało na własnym parkiecie solidną drużynę ze Zgierza. Nasz zespół przystąpił do meczu mocno zdeterminowany co pokazała pierwsza kwarta wygrana 29 : 15. Skuteczne akcje w obronie oraz ataku pozwoliły utrzymać przewagę z 1 kwarty i wygrać bardzo ważny mecz. Drużyna KS Kutno zajmuje po tym meczu 1 miejsce w Tabeli z kompletem zwycięstw. Najlepszy punktujacy Miłosz Pawlak – 32 pkt

U13

KS Kutno 66:62 AS PROEM Tomaszow Maz

Mecz od początku do końca wyrównany .

3 liga

KS Kutno 81:75 ŁKS Politechnika Łódzka Łódź II drugie starcie debiutantów KS u 3 liga . Po dość ciężkim wyrównanym meczu wygrywamy. Najepszym zawodnikiem okazał się Michał Popławski.