Remis juniorów w Łodzi

0
185

Dzisiaj udaliśmy się do Łodzi na mecz z Łódzką Akademią Futbolu. Do meczu gotowych jest tylko 12 zawodników (w tym dwóch bramkarzy). Kontuzje i choroby zrobiły swoje, ale my na mecz wychodzimy z nastawieniem dobrej gry. Zaczynamy dominować, stwarzać kolejne sytuacje, ale strzelamy tylko w poprzeczki i słupki. Niestety nie wykorzystujemy stworzonych sytuacji, a dodatkowo popełniamy błąd, który wykorzystują rywale i do przerwy prowadzą 1:0.

W drugiej połowie chcemy jak najszybciej wyrównać i to nam się udaje za sprawą Maćka Karolaka, który dziś z powodu problemów kadrowych zagrał jako napastnik. Kolejne błędy w obronie i rywale wychodzą na prowadzenie 3:1. Ale dzisiejszego dnia kapitalnie dysponowany jest Maciek, który idealnie przymierzył z dystansu i mamy bramkę kontaktową. Cały czas atakujemy, aż w końcu na 25 metrze jest faulowany Patryk Matusiak, a do piłki podchodzi pełniący rolę kapitana w dzisiejszym meczu Igor Florczak i fantastycznym strzałem doprowadza do remisu.

Dalej atakujemy, ale skuteczność nie jest dziś naszą mocną stroną i musimy zadowolić się remis 3:3.

Łódzka Akademia Futbolu – KS Kutno 3:3 (1:0).