Mecz koszykówki KS Kutno U13

0
200

Trzecie zwycięstwo w Wojewódzkiej Lidze U13 odniosły podopieczne trenera Mariusza Łubińskiego.  W sobotni poranek młode kutnianki wyjechały do Łodzi  na mecz z zawodniczkami Widzewa. Mecz od początku bardzo wyrównany,  pełen walki. Wynik zmieniał się  jak w kalejdoskopie . Pierwsza kwarta kończy się  remisem 16:16. Druga kwarta i początek trzeciej to dominacja Widzewa i prowadzenie  47:31. Od tego momentu zaczynamy  grać  ostrzej w obronie co przynosi otwarte pozycje rzutowe. Ostatnią kwartę wygrywamy 25:1 a cały mecz 63:50.
Cieszy zwycięstwo z drużyną,  z którą do tej pory nie wygraliśmy meczu.

Widzew Łódź-KS Kutno 50:63 (16:16, 19:13, 14:9, 1:25)
Skład KS Kutno: Ula Jagodzińska 16 pkt, Zuzia Szpanel 2, Lidia Kubica 10, Zuzia Truszczyńska kapitan 2, Hania Biegniewska 0, Julia Pierzchała 4, Iza Guzowska 17, Iga Królikowska 2, Agata Peda 0, Michalina Pietrkiewicz 2, Lena Domżał 0, Nel Sujecka 8.