Początek rundy

0
827

Piłkarze KS Kutno w świetnym stylu zainaugurowali rozgrywki IV ligi łódzkiej w rundzie wiosennej. Kutnianie na własnym boisku wygrali aż 4-1 z Borutą Zgierz.

Do przerwy kutnianie prowadzili 2-1, a po przerwie zdobyli jeszcze dwa gole nie tracąc ani jednego. Dzięki te!u zainkasowali ważne trzy punkty.

„Było to ciężkie spotkanie. Zawsze pierwszy mecz w rundzie to duża niewiadoma, tym bardziej w tym roku, kiedy start jest tak wcześnie. Gry nie ułatwiało też boisko. Dziękuję chłopakom za korzystny wynik. Przez większość czasu dominowaliśmy i kontrolowaliśmy grę, lecz zdarzyły nam się 2 momenty, zarówno w I jak i w II połowie, w których rywal osiągnął przewagę. Na szczęście w tych minutach „na posterunku” był Michał Sokołowicz. Cieszy bramka Arka Ramela, który swoją dobrą formę strzelecką ze sparingów przenosi na ligę. Super, że nasi najlepsi strzelcy z rundy jesiennej, czyli Dawid Telestak oraz Marcin Kacela powiększyli dorobek bramkowy. To pozwala optymistycznie patrzeć na kolejne mecze, jeżeli chodzi o naszą grę w ofensywie” – komentuje Jacek Walczak, trener KS Kutno.

KS Kutno 4-1 Boruta Zgierz
Kacela 2, Ramek, Telestak

KS Kutno: Michał Sokołowicz, Eryk Padzik, Wiktor Florczak, Dominik Głowiński ( 88’Yanev), Tomasz Dąbrowski (71’ Mateusz Ostrowski), Piotr Kasperkiewicz (78’ Mateusz Maryniak), Adrian Kralkowski ( 88’ Bartosz Tomczak), Wojciech Skawiński (58’ Krzysztof Felczak), Dawid Telestak, Arkadiusz Ramel (58’ Piotrowski), Marcin Kacela.