Dwa zwycięstwa Skrzatek KS Kutno w Wojewódzkiej Lidze U11

0
314

Po pięciu tygodniach przerwy najmłodsze zawodniczki KS Kutno wybrały się do Pabianic na mecze z UKS Orlik Ujazd i ŁKS KK Łódź.

W pierwszej kwarcie z UKS Orlik Ujazd widać było brak ogrania meczowego spowodowanego długą przerwą. Po kilku minutach narzucamy swoje warunki gry, gramy agresywnie w obronie i skutecznie. Rotujemy całym składem, w meczu zagrała cała „15” zawodniczek. Wygrywamy 61:11 i zamykamy wynik w połowie III kwarty .

Po 15 minutach przerwy gramy z ŁKS KK Łódź . Podobnie jak w pierwszym meczu narzucamy własne warunki gry i już w pierwszych minutach III kwarty zamykamy wynik meczu 57:6