Derby rocznika 2010

0
412

07.05.2022r. rozegraliśmy mecz derbowy z SL Salos RÓŻA Kutno. Spotkanie rozgrywane na bocznym boisku przy ulicy Kościuszki.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla naszej drużyny. Strzelamy dwie bramki po fajnych akcjach. Pod koniec pierwszej części meczu Róża wyrównuje, wykorzystali grę w przewadze (kara 2 minut) i po ładnym strzale z dystansu tracimy gola – do przerwy 2-1.

Kolejna część spotkania to zdecydowane ataki „gości”. Róża stwarzała sobie coraz groźniejsze okazje i niestety na kilka minut przed końcem mamy remis. Nie załamujemy się i po jednym z rzutów rożnych strzelamy gola. Prowadzimy 3-2 i wynik nie ulega zmianie do końca meczu.

Jak przystało na mecz derbowy było mnóstwo emocji, twardej gry i nie brakowało dużej ilości sytuacji podbramkowych. Dziś to my jesteśmy lepsi. Dziękujemy za mecz i czekamy na kolejne emocjonujące spotkanie naszych drużyn.

Zagrali: Szymon Sałuda, Bartek Lubieński, Szymon Kacprzak, Zosia Grzybowska, Alan Pęgowski, Gracjan Czajkowski, Stasiek Buczkowski, Maciek Kowalski, Igor Jankowski, Filip Wiśniewski, Filip Krukowski, Piotrek Olesiński, Kuba Proniewski, Bartek Bednarek, Janek Hakało, Fabian Borek

PODZIEL SIĘ