Kolejny remis

0
574

W wyjazdowym meczu piłkarze KS-u Kutno zremisowali 1-1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Kutnianie stracili bramkę tuż przed końcem spotkania. Dla podopiecznych Dominika Tomczaka to ósmy mecz z rzędu bez porażki.

W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli żadnej bramki. Więcej działo się po przerwie. W 48. minucie w polu karnym sfaulowany został Fabian Bulek i sędzia bez wahania wskazał na rzut karny dla KS-u. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maciej Kraśniewskich i golkiper Sokoła chwilę później był zmuszony wyciągnąć piłkę z siatki.

Kutnianie w kolejnych minutach mieli optyczną przewagę, ale nie byli w stanie podwyższyć na 2-0. W 89. minucie za to gospodarze niespodziewanie doprowadzili do wyrównania. Niefrasobliwość kutnowskiej defensywy wykorzystał Michał Góral, który „główką” pokonał Patryka Wolańskiego.

Kutnianie podrażnieni stratą bramki ruszyli do ataków, ale niestety nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Po spotkaniu w Aleksandrowie Łódzkim w szeregach kutnowskiego teamu na pewno jest spory niedosyt, ale warto podkreślić, że to ósmy mecz z rzędu bez porażki podopiecznych Dominika Tomczaka.

Kutnianie w najbliższy weekend będą pauzować w III lidze.

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 KS Kutno
Michał Góral 89′ – Maciej Kraśniewski 48′ (rzut karny)