Remis na wyjeździe

0
469

Po ciekawym i obfitującym w gole spotkaniu piłkarze KS Kutno zremisowali na wyjeździe 2-2 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze i w 26. minucie Patryka Wolańskiego pokonał Łukasz Sosnowski. Radość Świtu nie trwała jednak długo, bowiem już pięć minut później wyrównał Adam Patora. Tuż przed przerwą wynik ponownie mógł ulec zmianie, ale rzutu karnego nie wykorzystał Adrian Kralkowski.

Po zmianie stron Świt znów objął prowadzenie – w 61. minucie kutnowski golkiper musiał wyjmować piłkę z siatki po strzale Filipa Kowalczyka. Podobnie jak w pierwszej połowie, tak znów odpowiedz KS była błyskawiczna i w 65. do wyrównania doprowadził Adrian Kralkowski.

W kolejnych minutach zarówno piłkarze KS-u jak i Świtu stworzyli sobie kilka okazji, po których mogli zmienić rezultat. W doliczonym czasie gry emocje sięgnęły zenitu. Dosłownie w ostatnich sekundach KS miał rzut wolny tuż zza pola karnego, jednak Adrian Kralkowski trafił w mur i sędzia zakończył spotkanie.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 KS Kutno
1-0 26. Łukasz Sosnowski
1-1 31. Adam Patora
2-1 61. Filip Kowalczyk
2-2 65. Adrian Kralkowski

KS Kutno (wyjściowy): Wolański – Kraśniewski, Kasperkiewicz, Rokosz, Szczytniewski, Torrado, Niedzielski, Bujalski, Kralkowski, Patora, Kacela;